Hakkımızda

Ege Yazılım Sistemleri Özgeçmişi

Ege Yazılım Sistemleri İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti., 2006 yılında Aydın ili Söke ilçesinde kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı gelişen bilişim çağına uygun proje ve programlar üretmek, bunlarla ilgili destek vermek ve bu sistemler ile ilgili danışmanlık hizmetlerinin yürütülmesidir.

Misyonumuz

Bilişim sektöründe program yazılımları geliştirmek, bu yazılımlarla ilgili yüksek kaliteli danışmanlık Hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

Vizyonumuz

Programlama ve bilişim danışmanlığı alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır. Geride bıraktığımız yıllar içerisinde otomotiv firmalarına hazırladığımız programlar, bu firmaların müşterilerine daha kolay erişimini sağlamıştır. Bu sayede firmalar ürünlerinin tanıtım ve pazarlama hizmetlerini daha kolay ve düzenli vermeye başlamışlardır. Yeni ürün tanıtımı yada kampanyalar anlık gerçekleştirilebilir duruma gelmiştir. Ayrıca firmamızın otomotiv sektöründe perakendeciler ve servisler için hazırladığı ticari program, önceki sürümlerinin geliştirilmesi sonucunda 2012 yılı başlarında kapsadığı yeniliklerle Türkiye'nin her yanında beğenilerek kullanılmaya başlamıştır. Bu çalışmalar ile birlikte EGE YAZILIM, 2016 yılında da daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı sürdürmekte ve şu ana kadar çalıştığı ve bundan sonra çalışacağı firmalara daha kapsamlı bilişim hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Kullandığımız Programlar

Visual Studio
100%
Delphi
100%
Mysql
100%
Microsoft SQL
80%
Asp.net
100%