AutoPlus

Auto Plus ne yapar ?

Stok takibi kabusuna son verdik . Stoklarınız en son satılan - alınan fiyatlarından , ihtiyaç doğrultusunda ne kadar sipariş verilmesi gerektiğini belirten minimum ve maksimum sipariş miktarlarından, en son kimin aldığına ve daha birçok özelliği içinde barındıran yeni nesil bu programı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Program sayesinde Cari Hesaplarınızı çok rahatça takip edebilir. Çek - Senet , Faturalarınızı işleyebilir. Sisteme özgü raporlama sistemi ile haftalık , aylık ve yıllık satışlarızı takip edebilirsiniz.

Hızlı ve kolay kullanımı , birden fazla işinizi tek bir ekranda sayfalar arasında gezinme derdi olmadan günlük kasanızda gelir ve giderlerinizi tutabilir , tahsilatlarını işleyebilirsiniz.

Bitmedi !! Servisler sizleride düşündük. Sizin için araçların işlem kayıtlarını tutabileceğiniz. Müşterinize aracına takılan parçadan , hangi ustanın aracında nasıl bir işlem yaptığına, müşterinizin aracı en son size ne zaman getirdiğine, hazırladığınız özel paketler sayesinde müşterinizin aracının geldiği km de neler yapılması gerektiğini size otomatik söyleyen bir program ile karışınızdayız.

Ve saymakla bitmeyen birçok özelliği ile AutoPlus sizleri iş yükünden kurtarak rahat bir nefes almanızı sağlayacaktır.